mate otazku

Košice

Košice

Služby plastickej a estetickej chirurgie sú v Košiciach zastúpené už od konca 90.rokov, preto niet divu, že v dnešnej dobe má mesto skvelé podmienky na absolvovanie skrášľovacích procedúr. Tím Beautycentra vám s ochotou poradí ohľadom služieb a cien zákrokov plastickej chirurgie v Košiciach pre uľahčenie vášho výberu kliniky.

Metropola východu Košice sú naším druhým najväčším mestom a bezpochyby jedným z najkrajších a najrozvinutejších miest Slovenska. Jeho dominantou je prekrásny gotický Dóm sv. Alžbety, najväčší kostol na Slovensku. Výhodná poloha Košíc v blízkosti Maďarska a Ukrajiny z neho robí dôležitý dopravný uzol. Pre krajinu taktiež predstavujú významné hospodárske centrum, pretože sú v rámci regiónu východného Slovenska vedúcim mestom v počte a kvalite služieb.

Mesto disponuje veľkou škálou nielen štátnych, ale aj súkromných zdravotníckych zariadení, ktorých počet má neustále stúpajúcu tendenciu vďaka rastúcemu dopytu po nadštandardnej zdravotníckej starostlivosti. Práve Košice zvyknú byť prvou voľbou pri výbere pobočky firiem sídliacich v hlavnom meste.

Zákroky ponúkané na klinike

Face Lift Nemocnica Šaca

Košice - Nemocnica Košice - Šaca
Anestéza: 1 | nocí: 0
770 EUR
Cena za zákrok

Face Lift Gévé klinika

Košice - GÉVÉ Klinika
Anestéza: 1 | nocí: 0
1000 EUR
cena bez anestézie

Face Lift ENVY klinika

Košice - ENVY klinika
Anestéza: 1 | nocí: 0
1100 EUR
cena bez anestézie

Zväčšenie prsníkov

Košice - GÉVÉ Klinika
Anestéza: 0 | nocí: 0
2305 EUR
okrúhle implantáty, anestézia, pobyt na klinike