mate otazku

Bratislava

Bratislava

Bratislava poskytuje najširšie portfólio kliník a chirurgov plastickej a estetickej chirurgie na Slovensku na špičkovej úrovni, a preto výber nemusí byť ľahký. Na beautycenrum.sk vám poradíme s výberom kliniky plastickej chirurgie, ktorá najlepšíe spľňa vaše predstavy o novom, vylepšenom vzľade.

Hlavné mesto Slovenskej republiky Bratislava je jedným z najmladších hlavných miest Európy, no napriek tomu oplýva bohatými dejinami. Pre svoju výbornú strategickú polohu v blízkosti európskych veľkomiest ako Budapesť a Viedeň a polohe pozdĺž rieky Dunaj  slúži už dávnej minulosti až po súčasnosť ako dôležitá križovatka obchodných ciest.

V súčasnosti Bratislava predstavuje dynamické a moderné hlavné mesto, ktoré nasleduje európske trendy a neustále zlepšuje kvalitu a portfólio poskytovaných služieb vo všetkých sektoroch, vrátane zdravotnej starostlivosti. Okrem štátnych zdravotníckych zariadení sa tu nachádza veľké množstvo privátnych poskytovateľov nadštandardných medicínskych služieb, ktorých kvalita je porovnateľná s úrovňou služieb v iných európskych veľkomestách.

Zákroky ponúkané na klinike

Face Lift Eveclinic

Bratislava - Eveclinic
Anestéza: 1 | nocí: 0
800 EUR
Cena za zákrok

Face Lift Interklinik

Bratislava - Interklinik
Anestéza: 1 | nocí: 0
1355 EUR
vrátane celkovej anestézie a 1 noci na klinike

Face Lift MediKlinik

Bratislava - MediKlinik
Anestéza: 1 | nocí: 0
1510 EUR
Cena za zákrok

Face Lift Klinika Yes Visage

Bratislava - Klinika YES VISAGE
Anestéza: 1 | nocí: 0
1650 EUR
cena bez anestézie