mate otazku

Bratislava

Bratislava

Bratislava poskytuje najširšie portfólio kliník a chirurgov plastickej a estetickej chirurgie na Slovensku na špičkovej úrovni, a preto výber nemusí byť ľahký. Na beautycenrum.sk vám poradíme s výberom kliniky plastickej chirurgie, ktorá najlepšíe spľňa vaše predstavy o novom, vylepšenom vzľade.

Hlavné mesto Slovenskej republiky Bratislava je jedným z najmladších hlavných miest Európy, no napriek tomu oplýva bohatými dejinami. Pre svoju výbornú strategickú polohu v blízkosti európskych veľkomiest ako Budapesť a Viedeň a polohe pozdĺž rieky Dunaj  slúži už dávnej minulosti až po súčasnosť ako dôležitá križovatka obchodných ciest.

V súčasnosti Bratislava predstavuje dynamické a moderné hlavné mesto, ktoré nasleduje európske trendy a neustále zlepšuje kvalitu a portfólio poskytovaných služieb vo všetkých sektoroch, vrátane zdravotnej starostlivosti. Okrem štátnych zdravotníckych zariadení sa tu nachádza veľké množstvo privátnych poskytovateľov nadštandardných medicínskych služieb, ktorých kvalita je porovnateľná s úrovňou služieb v iných európskych veľkomestách.

Zákroky ponúkané na klinike

Face Lift

Nitra - Avelane Clinic
Anestéza: 5 | nocí: 4
1000 EUR
cena bez anestézie